Beko BHCB61632XH

Neohodnotené
Značka: BEKO
€119
Skladom (4 ks)

OKAMŽITE K ODBERU. Výpredaj. Originál balenie. Plná záruka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Komínový digestor Beko BHCB61632XH v nerezovom prevedení s možnosťou odsávania s odťahom alebo recirkuláciou. Ponúka 3 rýchlosti odsávania s maximálnym výkonom 599 m³/h. Maximálna hlučnosť odsávania dosahuje 67 dB.

Beko BHCB61632XH

Štýlový digestor Beko BHCB61632XH v nerezovom prevedení je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál. Pomocou neho si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. Disponuje tromi výkonnostnými stupňami odsávania. Maximálny výkon odsávania dosahuje 599 m³/h pri hlučnosti 67 dB. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. 

Recirkulácia 

Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína. Pre recirkuláciu je potrebné zakúpiť uhlíkový filter UF-31.

Jasné osvetlenie

Pracovná plocha pod digestorom by mala byť dôkladne osvetlená, aby ste mohli variť kedykoľvek a za maximálne optimálnych podmienok. Disponuje LED svetlom, ktoré vám výrazne uľahčí varenie pokrmov. Odteraz budete mať vždy prehľad o všetkom, čo sa nachádza na varnej ploche a varenie chutných jedál bude výrazne jednoduchšie.

Jednoduché čistenie 

Udržba tukových filtrov nebola ešte jednoduchšia. Stačí ich vložiť do umývačky riadu a zapnuť ju. Už žiadne drhnutie mastnoty. Filtre stačí ľahko vybrať, a násladne po umytí vložiť a zacvaknúť.