Beko B5WFT59418WCSHBC

Neohodnotené
Značka: BEKO
€459
Skladom (2 ks)

OKAMŽITE K ODBERU. Výpredaj. Originál balenie. Plná záruka.    

Detailné informácie

Podrobný popis

Nízka spotreba, nižší účet za elektrinu

V dnešnej dobe, keď sa cena energií výrazne mení, sa viac ako kedykoľvek predtým oplatí mať doma úsporné spotrebiče. Predsa len bez práčky alebo chladničky sa nezaobíde žiadna domácnosť a nemožno ich nijako nahradiť. Spotrebiče Beko z najúspornejších energetických tried vám pomôžu udržať skromný účet za elektrinu, aby ste nemuseli uskromňovať potreby svojej domácnosti.

Máme poriadnu paru na škvrny

Para SteamCure pomáha v priebehu cyklu odstránenia odolných škvŕn tým, že prenikne hlboko do tkaniny, škvrny odmočí a umožní ich vypranie. Počas odstreďovania zase zabraňuje pokrčeniu bielizne, čím uľahčí žehlenie, dokáže odstrániť až 99,9% alergénov vrátane baktérií a vírusov a vie tiež osviežiť inak čistú bielizeň bez nutnosti prania.

Stiahnite si ďalšie pracie programy

Stačí len nainštalovať aplikáciu HomeWhiz do vášho smartfónu a spárovať ju s práčkou Beko cez Bluetooth. Potom už môžete začať upravovať a sťahovať ďalšie programy, ovládať práčku cez telefón, alebo si vyhľadať návody a rady na najefektívnejšie pranie.

Rýchlejšie a šetrnejšie pranie až o 50%

Oproti bežným krátkym programom je systém AquaTech™ šetrnejší a účinnejší. Kombinuje priame sprchovanie bielizne vodou a vylepšené pohyby bubna, ktoré sú vo výsledku o 50 % šetrnejšie k bielizni, ale aj o 50 % rýchlejšie ako bežný program. Medzi rýchlym a šetrným praním tak nie je potrebné robiť kompromis.

Výrazne skráti čas žehlenia

Program IronFast je veľkým pomocníkom pri žehlení. Počas prania je k bielizni vstrekovaná para, upravený spôsob prania a čistá bielizeň je tak minimálne pokrčená.

Tiché, úsporné a spoľahlivé pranie

ProSmart™ invertorový motor je tým správnym srdcom práčky. Oproti klasickému motoru má tichšiu prevádzku, spotrebuje menej elektriny a jeho dlhá životnosť zaručuje spoľahlivú prevádzku práčky po niekoľko rokov.

Svieže oblečenie bez potlačenia

Program s parou SteamTherapy dokáže osviežiť oblečenie a zbaviť ho pachov bez toho, aby bolo nutné ho prať. Tiež zníži pokrčenie bielizne, čím výrazne skráti čas pri žehliacej doske.

Odstránenie škvŕn bez predpierania

Program StainExpert™ zvládne odstrániť až 24 druhov škvŕn. Vďaka kombinácii rôznych teplôt, špecifickým pohybom bubna a doby prania a namáčania vyperie nečistoty bez ručného predpierania.

Čistá práčka, čistá bielizeň rogram DrumClean odstráni z práčky všetky zvyšky prášku, vlákien z textilu a aviváže. Výsledkom je čistá bielizeň aj dlhšia životnosť práčky.

Program pre deti i alergikov

Program Hygiene+ je preborníkom v odstránení všetkých alergénov. Dokáže odstrániť až 99,9% baktérií, peľov aj zvyškov prášku, ktoré môžu vadiť alergikom, malým deťom a osobám s citlivou pokožkou. Jeho účinnosť potvrdzuje certifikácia spoločnosti Allergy UK.    

VŠEOBECNÉ PARAMETRE

Typ

Vopred plnená

Farba

Biela

Energetická trieda (A - G)

A

Počet programov 15

Programy

Bavlna, Eco 40 – 60, Syntetika, Mini/Mini 14', Vlna / ručné pranie, Tmavá bielizeň a Jeansly, Stžený program, Žmýkanie a odstreďovanie, Plákanie, Outdoor/šport, Odstránenie škvŕn, Hygiena, Perové oblečenie, košele, Steam therap

Funkcia

Funkcia čistenia bubna, Funkcia skrátenia programu Fast+, Odložený štart 0-24h, SteamCure, SteamTherapy

Ovládanie v slovenčine áno

Displej

Áno

Motor

ProSmart invertorový motor

Ovládanie

Dotykové

Otáčky / min 1400

Kapacita prania 9 kg

Hlučnosť pri odstreďovaní 75 dB

SteamCure áno

Steam therapy (para) áno

Spotreba vody pri praní 40 l/cyklus

Spotreba el. energie pri praní 34 kWh/100 cyklov

Dĺžka Eco programu 3:48

Rozmery výrobku

Šírka 60 cm

Výška 84 cm

Hĺbka 58 cm

Distribúcia

SK