ASKO W4096R.W/2

Neohodnotené
Značka: ASKO
€999
Skladom (1 ks)

OKAMŽITE K ODBERU. Výpredaj. Originál balenie. Plná záruka.

Detailné informácie

Podrobný popis

ASKO W4096R.W práčka plnená spredu

  • Trieda energetickej účinnosti: B
  • Náplň pre pranie: 9 kg
  • Maximálna rýchlosť odstreďovania: 1600 ot./min.
  • Počet programov: 23
  • Pro Wash™
  • Inštalácia: Voľne stojaci
  • Séria: Logic
  • Farba spotrebiča: Biela

   

Steel Seal

Spoločným znakom všetkých komerčných práčok, či už sa používajú v hoteloch, kozmetických salónoch alebo domovoch dôchodcov, je to, že nemajú gumové tesnenie. A existuje preto dobrý dôvod. Odstránenie gumového tesnenia, ktoré sa postupne opotrebováva a zachytáva nečistoty a špinu, zaisťuje hygienickejšie pranie. S dverovým systémom Steel Seal™ je okrem lepšej hygieny tiež oveľa jednoduchšie nakladanie a vykladanie práčky. A preto sme týmto systémom vybavili tiež naše domáce práčky ASKO pre váš maximálny komfort.      

Quattro Construction

Vďaka patentu Quattro Construction™ zlepšujeme životné podmienky ľudí tým, že celá konštrukcia stojí vnútri plášťa a ani pri maximálnej rotácii práčky nevznikajú žiadne vibrácie. Ide o jedinečný systém, ktorý sa skladá zo 4 tlmičov, ktoré prenášajú vibračnú energiu z vonkajšieho bubna na spodnú dosku práčky. Je vhodný hlavne pre menšie domácnosti.    

Active Drum

Vyberateľné lopatky v tvare presýpacích hodín smerujú bielizeň do stredu bubna, kde účinne odstraňujú väčšie nečistoty, ako je blato alebo piesok, ktorý potom odvádzajú do väčších otvorov na krajoch bubna. Active Drum™ je dokonale vyvážený bubon, ktorý zabezpečí najlepší možný výkon pri praní a odstreďovaní a zároveň zaistí minimálne opotrebenie bielizne.    

Para

Para vám pomôže behom okamihu osviežiť odevy tak, aby ste nemuseli používať prací prostriedok alebo aviváž. Po 20 minútach pôsobenia pary v našom programe Steam Refresh budete môcť znovu použiť svoj čistý odev. Para je totiž vysoko účinný a zároveň šetrný pomocník, ktorý sa postará o vaše košele, bundy aj nohavice. Naparovať môžete prírodné vlákna, ako je bavlna a ľan, tak aj syntetické materiály.    

Auto Dose

Spoločným znakom všetkých komerčných práčok, či už sa používajú v hoteloch, kozmetických salónoch alebo domovoch dôchodcov, je to, že nemajú gumové tesnenie. A existuje preto dobrý dôvod. Odstránenie gumového tesnenia, ktoré sa postupne opotrebováva a zachytáva nečistoty a špinu, zaisťuje hygienickejšie pranie. S dverovým systémom Steel Seal™ je okrem lepšej hygieny tiež oveľa jednoduchšie nakladanie a vykladanie práčky. A preto sme týmto systémom vybavili tiež naše domáce práčky ASKO pre váš maximálny komfort.  

Dose Assist

Spustite funkciu Dose Assist a prestanete sa trápiť nad používaním správneho množstva pracieho prostriedku. Naše práčky s touto funkciou vám odmerajú správne množstvo pracieho prostriedku na základe množstva bielizne, úrovne znečistenia, tvrdosti vody, typu programu a teploty. Dose Assist pomáha šetriť peniaze a životné prostredie.    

ASKO Pro Wash™

Systém ASKO Pro Wash™ zabezpečuje aktívnu cirkuláciu vody s pracím prostriedkom. Dve dýzy ozstrekujú zmes vody a čistiaceho prostriedku. Bielizeň je týmto spôsobom rýchlejšie namočená, čo umožňuje efektívnejšie pranie a plákanie aj pri krátkom pracom cykle alebo veľkom objeme bielizne.    

Hygienický program

Hygienický program je určený pre všetky situácie, kedy je vyžadované hĺbkové hygienické pranie. Je ideálny pre domáce kuchárov, ktorí potrebujú vyprať zástery, kuchynské utierky a ďalšiu bielizeň, ktorá mala kontakt so surovým mäsom. Je tiež vhodný pre detské oblečenie, posteľnú bielizeň a oblečenie pre alergikov. Odporúčame obrátiť oblečenie naruby, aby ste dôkladne vyprali zvyšky pokožky. Program kombinuje dlhší teplé sekvencie a extra plákanie.    

Quick Pro Program

Rýchly program s vysokou účinnosťou prania. Tento program perie s nízkymi otáčkami a celý prací cyklus zaberie menej ako hodinu a je ideálny na svetre a tréningové oblečenie.    

Super plákanie

Funkcia Super plákanie pridáva k zvolenému programu dve extra vyplachovania. To môže byť obzvlášť užitočné, ak máte citlivú pokožku alebo jemnú vodu.  

Režim Alergia

Vďaka tomuto režimu sú všetky zvyšky pracích prostriedkov odstránené z bielizne a aj z nádržky na pracie prostriedky. Počas režimu Alergia sa spotrebuje viac vody, energie a času, aby sa dosiahol najlepší výkon prania a odstredenia. Zvolená teplota sa udržuje dlhšie na rovnakej úrovni.    

Proti pokrčeniu

Ak chcete predísť pokrčeniu jemnej bielizne, vyberte možnosť Proti pokrčeniu (Anti-crease). Funkcia je k vašemu oblečení šetrná a vy si ušetríte čas na žehlení.    

AquaBlock System

Ak hladina vody v spotrebiči stúpne nad bežnú úroveň, aktivuje sa AquaBlock System™ - ochrana pred nadmernou hladinou vody. Sedem senzorov okamžite detekuje akýkoľvek abnormálny nárast hladiny vody, prívod vody sa zastaví a spustí sa vypúšťanie.    

Automatický program

Program Auto optimalizuje čas prania a počet plákaní v závislosti od množstva bielizne a zvoleného programu. S automatickým programom teraz môžete prať bez obáv aj menšie dávky oblečení.    

Posteľná bielizeň

Častým praním posteľnej bielizne zaistíte, že bude vaša posteľ bez zvyškov pokožky a roztočov, čo zamedzí vzniku alergických reakcií. Tento program sa používa na pranie posteľnej bielizne, vankúšov a väčších vecí. Vždy dodržiavajte pokyny pre pranie. Tento program využíva veľké množstvo vody a extra cykly plákania.    

Invertorový motor

Naše práčky sú vybavené invertorovými motormi, vďaka ktorým si poradia aj s najvyššími otáčkami, redukujú hluk na minimum a majú dlhú životnosť. Vysoká účinnosť motora navyše zaisťuje nízku spotrebu energie a umožňuje vlastnú reguláciu otáčok a výber z veľkého množstva pracích programov.    

Liatinový zadný štít

Posilňujeme a stabilizujeme naše práčky robustným liatinovým zadným štítom. Vďaka tomu je práčka robustnejšia, má dlhšiu životnosť a tichšiu prevádzku.    

Pranie tmavej bielizne

Špeciálny program na pranie tmavej bielizne, eliminuje vznik škvŕn z pracích prostriedkov. Viac plákania, nízke otáčky a slabé mechanické pohyby zaisťujú, že vaša tmavá bielizeň bude jemne vypraná a dôkladne opláchnutá.    

Čistenie bubna

Ak pravidelne používate program na čistenie bubna, udržíte sviežosť bielizne a predĺžite životnosť práčky. Program odstráni zvyšky pracieho prostriedku a baktérií.    

Univerzálny program

Univerzálny program sa postará o vašu každodennú bielizeň automatickým nastavením úrovne vody a trvania v závislosti od množstva bielizne. Program je určený pre ľahko až mierne zašpinenú bielizeň.    

Eko režim

Pokiaľ chcete šetriť vodu alebo energiu, mali by ste zvoliť eko režim. Aby sa dosiahli najlepšie výsledky prania a odstredenia a zároveň sa znížila energia, každá fáza programu sa predĺži. Celkový čas programu tak bude v porovnaní s normálnym režimom dlhší.    

Intenzívny režim

V tomto režime má práčka viac času na prací cyklus než pri normálnom režime. A aby sa skutočne dosiahol perfektný výsledok pri silne znečistenej bielizne, spotrebuje sa viac vody aj energie. V intenzívnom režime sa zvolená teplota udržiava dlhšie na rovnakej úrovni.    

Detská poistka

Z hľadiska bezpečnosti vašich detí odporúčame aktivovať detskú poistku, ktorá uzamkne ovládací panel a tak zabránite náhodnému spusteniu práčky.      

Mix/syntetický program

Mix/syntetický program pre mierne znečistené zmesové textílie a bavlnu je rýchlejší ako programy pre každodenné pranie a štandardné programy pre bavlnu. Pri odstreďovaní využíva nižšiu rýchlosť na redukciu pokrčenia textílií.    

Rýchly program

Ak zvolíte rýchly režim, práčka vám zaistí dokonalý výsledok prania a plákania za oveľa kratší čas ako v normálnom režime. Aby to dosiahla, spotrebuje viac vody aj energie.    

Odnímateľné rebrá

Udržiavanie dobrého stavu vašich spotrebičov by malo byť jednoduché. Všetky práčky ASKO majú ľahko odnímateľné rebrá, aby sa v nich nič nezaseklo a išli ľahko vyčistiť.    

Plákanie

Pomocou programu plákanie vyzdvihnite sviežosť svojho obľúbeného odevu. Tento program disponuje 2 cyklami pláchania v studenej vode a krátkym odstreďovaním.    

Sensi Save

Ak zvolíte tento režim, práčka zvládne pranie a plákanie za oveľa kratší čas ako zvyčajne. Na dosiahnutie dokonalého výsledku pridá do programu viac vody a viac energie.    

Program na odstreďovanie

Pomocou programu Odstreďovanie odstráňte vodu z prádla, aby rýchlejšie vyschlo.    

Program Štandardná bavlna

Program Štandardná bavlna je najefektívnejší program na pranie bavlny. Šité na mieru bielizni s viditeľným znečistením a / alebo svetlými škvrnami, program prispôsobí hladinu vody a množstvo prostriedku v náplni.    

Časový program

Použite program Čas na optimalizáciu prania v závislosti od toho, koľko času potrebujete. Trvanie cyklu sa dá nastaviť v intervale od 20 minút do 3 hodín.    

Rýchly režim

Ak zvolíte tento režim, práčka zvládne pranie a plákanie za oveľa kratší čas ako zvyčajne. Na dosiahnutie dokonalého výsledku pridá do programu viac vody a viac energie.      

Špecifikácia práčky ASKO W4086C.S/2  

Funkcie, programy a režimy

Základné programy

Štandardná bavlna

Jednoduchá starostlivosť

Program pre ručné pranie a vlnu

Časový program

Rýchly program

Mix/syntetika

Ťažký

Program pre riflové materiály

Každodenné pranie

Doplnkové programy

Program Bavlna pre alergikov

Program Syntetika pre alergikov

Program Hygiena

Eco 40–60 °C

Program Rýchly Pro

Program pre tmavú bielizeň

Osvieženie parou

Program Košele

Automatický program

Program Posteľná bielizeň

Špeciálne funkcie

Vypustiť

Odstreďovanie

Čistenie bubna

Pláchanie  

Ďalšie možnosti  

Rýchlosť odstreďovania

Nastaviteľné

Pracie režimy

Normal - bez zmeny programu

Green - šetrí vodu a energiu. Čas programu je o niečo dlhší

Pre alergikov - pridáva viacej vody a čas potrebný na zabezpečenie správneho plákania

Časový režim - viacej vody a energie spotrebovanej k zaisteniu čistej bielizne za kratší čas

Intenzívny režim - vylepšené čistenie s väčším množstvom vody a energie. Teplota sa udržuje na vysokej úrovni dlhšie  

Konštrukcia a výkon  

Quattro Construction™ - otáčky bez vibrácií

Áno

Tesnenie dverí

Steel Seal ™ - hygienické tesnenie bez gumových súčastí

Vonkajší bubon

Nerezová oceľ

Vnútorný bubon

Nerezová oceľ

Protiváha

Liatina

Active Drum ™ - zaisťuje jemný, ale efektívny prací cyklus

Áno

Max. kolísanie teploty +/- 1 ° C

Áno

Veľkosť bubna 60 l

Motor

Dlhá životnosť a tichý bezkartáčový motor

Automatický dávkovací systém

Áno, integrovaný

Pripravené na pripojenie k externým systémom

Nie  

Použitie a flexibilita   Ľahké zatváranie dverí

Áno

Klapka pre tekutý prací prostriedok

Áno

Automatické čistenie zásuvky na prací prostriedok

Nie

Teplotný rozsah

Studená - 90 °C

Priemer otvoru dverí 310 mm

Maximálny uhol otvorenia dverí 110 °

Load Light ™ - osvetlenie bubna

Nie

Dávkovací asistent

Áno  

Interakcia a kontrola  

Odložený štart

Odložený štart 30 min. až 24 hodín

Indikácia zostávajúceho času

Áno

Typ displeja

LCD displej

Priehľadný kryt dverí/dvojité sklenené dvere

Priehľadný kryt dverí

Počet programov 23

Vytvorte si vlastný program

Áno  

Dizajn a integrácia   Ľahká montáž sušičky ASKO na práčku

Áno

Typ plnenia

S predným plnením

Výškovo nastaviteľné nožičky 10 mm  

Bezpečnosť a údržba  

Odnímateľné zdviháky pre ľahkú údržbu

Áno

Vodotesná spodná doska s detekciou úniku

Áno

Maximálna doba prívodu vody

Áno

Mimoriadne odolná prívodná hadica PEX bezpečná proti úniku

Áno

Odtokový systém

Anti Block ™ - samočistiace odtokové čerpadlo

Ochrana proti pretečeniu

Áno

Funkcia núdzového otvárania dverí

Áno

Detská poistka

Áno

Detekcia nevyváženosti - chráni práčku pred škodlivými vibráciami

Áno

Vypúšťací kapacita 20 l/min

Ochrana proti prehriatiu

Pre motor a elektroniku

Systém namáčania

Pro Wash System - perfektné pláchanie a pranie aj pri väčších množstvách bielizne  

Technické informácie  

Trieda účinnosti odstreďovania

A

Remaining moisture content 1/1 44%

Remaining moisture content 1/2 44%

Remaining moisture content 1/4 44%

Výkon ohrevu 2000 W

Pripojenie vody

Veľkosť 3/4 - možno pripojiť k studenej vode

Protiváha 10.4 kg

Úroveň hluku vo fáze odstreďovania dB(A) re 1 pW 76

Trieda úrovne hluku vo fáze odstreďovania

B

Spotreba el. energie/cyklus - program Eco 0.55 kWh

Spotreba vody v litroch na cyklus 48 l

Spotreba el. energie vo vypnutom režime 0.3 W

Spotreba el. energie v pohotovostnom režime (Standby) 0.3 W

Trieda energetickej účinnosti

B

Typ zástrčky

Euro

Príkon 2200 W

Napätie (V) 220-240 V

Počet fáz 1

Poistka 10 A

Frekvencia 50 Hz

Netto hmotnosť 77.5 kg

Výroba certifikovaná podľa ISO 14001

Áno  

Rozmery  

Šírka 595 mm

Výška 850 mm

Hĺbka 585 mm

Hĺbka pri otvorených dverách 942 mm

Dĺžka pripájacieho kábla 2100 mm

Dĺžka prívodnej hadice 150 cm

Dĺžka odtokovej hadice 160 cm  

Logistika  

Šírka balenia 640 mm

Výška balenia 920 mm

Hĺbka balenia 661 mm

Brutto hmotnosť 80.7 kg

Funkcie, programy a režimy

Základné programy

Štandardná bavlna

Jednoduchá starostlivosť

Program pre ručné pranie a vlnu

Časový program

Rýchly program

Mix/syntetika

Ťažký

Program pre riflové materiály

Každodenné pranie

Doplnkové programy

Program Bavlna pre alergikov

Program Syntetika pre alergikov

Program Hygiena

Eco 40–60 °C

Program Rýchly Pro

Program pre tmavú bielizeň

Osvieženie parou

Program Košele

Automatický program

Program Posteľná bielizeň

Špeciálne funkcie

Vypustiť

Odstreďovanie

Čistenie bubna

Pláchanie  

Ďalšie možnosti  

Rýchlosť odstreďovania

Nastaviteľné

Pracie režimy

Normal - bez zmeny programu

Green - šetrí vodu a energiu. Čas programu je o niečo dlhší

Pre alergikov - pridáva viacej vody a čas potrebný na zabezpečenie správneho plákania

Časový režim - viacej vody a energie spotrebovanej k zaisteniu čistej bielizne za kratší čas

Intenzívny režim - vylepšené čistenie s väčším množstvom vody a energie. Teplota sa udržuje na vysokej úrovni dlhšie  

Konštrukcia a výkon  

Quattro Construction™ - otáčky bez vibrácií

Áno

Tesnenie dverí

Steel Seal ™ - hygienické tesnenie bez gumových súčastí

Vonkajší bubon

Nerezová oceľ

Vnútorný bubon

Nerezová oceľ

Protiváha

Liatina

Active Drum ™ - zaisťuje jemný, ale efektívny prací cyklus

Áno

Max. kolísanie teploty +/- 1 ° C

Áno

Veľkosť bubna 60 l

Motor

Dlhá životnosť a tichý bezkartáčový motor

Automatický dávkovací systém

Áno, integrovaný

Pripravené na pripojenie k externým systémom

Nie  

Použitie a flexibilita   Ľahké zatváranie dverí

Áno

Klapka pre tekutý prací prostriedok

Áno

Automatické čistenie zásuvky na prací prostriedok

Nie

Teplotný rozsah

Studená - 90 °C

Priemer otvoru dverí 310 mm

Maximálny uhol otvorenia dverí 110 °

Load Light ™ - osvetlenie bubna

Nie

Dávkovací asistent

Áno  

Interakcia a kontrola  

Odložený štart

Odložený štart 30 min. až 24 hodín

Indikácia zostávajúceho času

Áno

Typ displeja

LCD displej

Priehľadný kryt dverí/dvojité sklenené dvere

Priehľadný kryt dverí

Počet programov 23

Vytvorte si vlastný program

Áno  

Dizajn a integrácia   Ľahká montáž sušičky ASKO na práčku

Áno

Typ plnenia

S predným plnením

Výškovo nastaviteľné nožičky 10 mm  

Bezpečnosť a údržba  

Odnímateľné zdviháky pre ľahkú údržbu

Áno

Vodotesná spodná doska s detekciou úniku

Áno

Maximálna doba prívodu vody

Áno

Mimoriadne odolná prívodná hadica PEX bezpečná proti úniku

Áno

Odtokový systém

Anti Block ™ - samočistiace odtokové čerpadlo

Ochrana proti pretečeniu

Áno

Funkcia núdzového otvárania dverí

Áno

Detská poistka

Áno

Detekcia nevyváženosti - chráni práčku pred škodlivými vibráciami

Áno

Vypúšťací kapacita 20 l/min

Ochrana proti prehriatiu

Pre motor a elektroniku

Systém namáčania

Pro Wash System - perfektné pláchanie a pranie aj pri väčších množstvách bielizne  

Technické informácie  

Trieda účinnosti odstreďovania

A

Remaining moisture content 1/1 44%

Remaining moisture content 1/2 44%

Remaining moisture content 1/4 44%

Výkon ohrevu 2000 W

Pripojenie vody

Veľkosť 3/4 - možno pripojiť k studenej vode

Protiváha 10.4 kg

Úroveň hluku vo fáze odstreďovania dB(A) re 1 pW 76

Trieda úrovne hluku vo fáze odstreďovania

B

Spotreba el. energie/cyklus - program Eco 0.55 kWh

Spotreba vody v litroch na cyklus 48 l

Spotreba el. energie vo vypnutom režime 0.3 W

Spotreba el. energie v pohotovostnom režime (Standby) 0.3 W

Trieda energetickej účinnosti

B

Typ zástrčky

Euro

Príkon 2200 W

Napätie (V) 220-240 V

Počet fáz 1

Poistka 10 A

Frekvencia 50 Hz

Netto hmotnosť 77.5 kg

Výroba certifikovaná podľa ISO 14001

Áno  

Rozmery  

Šírka 595 mm

Výška 850 mm

Hĺbka 585 mm

Hĺbka pri otvorených dverách 942 mm

Dĺžka pripájacieho kábla 2100 mm

Dĺžka prívodnej hadice 150 cm

Dĺžka odtokovej hadice 160 cm  

Logistika  

Šírka balenia 640 mm

Výška balenia 920 mm

Hĺbka balenia 661 mm

Brutto hmotnosť 80.7 kg