Beko RCNE366E70ZXBRN

Neohodnotené
Značka: BEKO
€599
Skladom (2 ks)

OKAMŽITE K ODBERU. Výpredaj. Originál balenie. Plná záruka.    

Detailné informácie

Podrobný popis

Najúspornejšie spotrebiče Beko
Nízka spotreba, nižší účet za elektrinu. V dnešnej dobe, kedy sa cena energie výrazne mení, viac ako kedykoľvek predtým sa vyplatí mať doma úsporné spotrebiče. Predsa len bez práčky alebo chladničky sa neobíde žiadna domácnosť a nedajú sa nijak nahradiť. Spotrebiče Beko z najúspornejších energetických tried vám pomôžu udržať skromný účet za elektrinu, aby ste nemuseli uskromňovať potreby svojej domácnosti.

 

NeoFrost™
2x lepší ako jednoduchý NoFrost. NeoFrost ™ sú dva chladiace okruhy. Jeden v mrazáku drží suchý studený vzduch, druhý v chladničke zase ideálnu vlhkosť. Nemieša sa tak vzduch medzi chladničkou a mrazničkou, tým pádom potraviny v chladničke neoschýnajú, nemiešajú sa pachy a potraviny vydržia dlhšie čerstvé. Navyše mrazničku nie je potrebné odmrazovať a v chladničke sa na zadnej stene netvoria nepríjemné kvapky.

 

HarvestFresh™
Chráni ovocie a zeleninu pred skazením. Svetelný režim priehradky HarvestFresh™ kopíruje striedanie slnečného svetla a tmy počas celého dňa. To udržuje prirodzené procesy v ovocí a zelenine, takže sa uchová viac vitamínov aj chuti, ako keby boli zatvorené len v tme. Uskladnené ovocie a zelenina sa neskazia tak rýchlo, ich čerstvosť vydrží dlhšie a to uľahčí časté nakupovanie.

 

EverFresh+®
Až 3x dlhšie čerstvé ovocie a zelenina. Ovocie a zelenina vädne rýchlejšie, ak je v prostredí, kde sa mení teplota a vlhkosť. Priehradka EverFresh + ® má preto špeciálnu cirkuláciu vzduchu, ktorá vo vnútri udržuje stálu vyššiu vlhkosť a nižšiu teplotu. Ovocie a zelenina tak zostávajú dlhšie čerstvé, šťavnaté a chrumkavé.

 

Eco funkcia
Úsporný režim, keď sa chladnička neotvára. Ak je aktivovaná funkcia Eco a chladnička sa po dobu šiestich hodín a viac neotvára, sama sa prepne do energeticky úsporného režimu.