Mora VMT 122 X

Neohodnotené
Značka: MORA
€119
Skladom (1 ks)

OKAMŽITE K ODBERU. Výpredaj.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak nemáte v obľube komplikované domácespotrebiče, potom je vstavaná mikrovlnná rúra Mora VMT 122 X vhodná práve pre Vás. Disponuje tlačidlom otvorenia dverí, otočnými gombíkmi, s ktorými si nastavíte všetko potrebné pre prípravu vášho jedla, ako napríklad výkon či dobu ohrevu. Ovládanie je veľmi jednoduché, behom chvíľky si ho osvojí každý, takže sa už viac nemusíte trápiť s náročnou obsluhou.  

Elegantný dizajn

Mikrovlnná rúra je vhodná pre zabudovanie s rozmermi 38,8 x 59,5 x 34,5 cm sa hodí do takmer každej domácnosti a je vhodná aj do menších kuchýň. Taktiež je navrhnutá v klasickom nerezovom prevedení, ktoré je jednoduché na údržbu, a práve vďaka tomuto nerezovému prevedeniu dodá vašej kuchyni ten správny šmrnc. Spoločnosť

Mora sa rozhodla nerezové prevedenie dotiahnuť až do detailov. Povrch rúry je preto upravený tak, aby na ňom neostávali odtlačky prstov, čo ocenia najmä domácnosti s deťmi. Aj vďaka tomuto bude vaša rúra vyzerať ako nová a vy sa nebudete musieť trápiť s jej údržbou.  

Vlastnosti

Disponuje 5 výkonnostnými stupňami, ktoré si poradia s akýmkoľvek jedlom. Zaručí vám rovnomerné zohrievanie jedla až do jeho stredu a aj rovnakú teplotu v celom jedle.

Jedlo budete mať zohriate rýchlo a jednoducho. Ovládanie prostredníctvom dvoch otočných gombíkov je mechanické s maximálnym možným výkonom 800 W. Disponuje aj mechanickým časovačom. Vnútro mikrovlnnej rúry je nerezové. Sklený otočný tanier má priemer 24,5 cm. Celkový objem dosahuje 20 l.  

Základné parametre

Typ

  • ovládania:         mechanické
  • Gril:    Nie

Vnútorný objem:      20 L

Mikrovlnný výkon:    800 W

Deakt. otočného taniera:    Nie

Hĺbka pre zabudovanie:      43 cm

Výška pre zabudovanie:      38 cm

Vstavaný displej:     Nie

Počet

  • programov:    5
  • Gril:    Nie

Integrované hodiny: Nie

Otočný tanier:         Áno

Typ ovládania:         mechanické

Kovový

Rámček:      Áno  

Fyzické vlastnosti a farba

  • Farba: nerez
  • Šírka: 59,5 cm

Šírka

  • pre zabudovanie:       56,7 cm
  • Výška:          38,8 cm

Hĺbka: 34,5 cm

Hmotnosť:     15 Kg