Beko BCHA275E4SN

Neohodnotené
Značka: BEKO
€399
Skladom (1 ks)

OKAMŽITE K ODBERU. Poškodenie originálneho obalu. Nový tovar s plnou zárukou, ktorého obal(prepravný kryt, krabica,igelit) bol pri manipulácii poškodený.

Detailné informácie

Podrobný popis

Signalizácia otvorených dverí
Pripomenie sa, že nie je zatvorená. Ak ostanú dvere chladničky dlhšie otvorené, spustí sa zvukový signál až do ich zatvorenia. To obmedzuje zvýšenie vnútornej teploty aj spotreby.


Klzné pánty
Jednoduchá inštalácia a perfektný vzhľad. Klzné pánty, ktoré spájajú vonkajšie a vnútorné dvere vstavanej chladničky, zaisťujú jednoduchú inštaláciu a perfektný vzhľad kuchyne bez medzier.


HarvestFresh™
Slnko v chladničke, ktoré uchová vitamíny aj chuť. Špeciálny svetelný režim priehradky HarvestFresh ™ kopíruje striedanie svetla a tmy počas celého dňa. To udrží v chode prirodzené procesy v ovocí a zelenine, takže sa uchová viac vitamínov i chuti, než ako keby boli len zavreté v tme. Vďaka tomu nie je potrebné každý deň nakupovať a zdravá desiata je stále pri ruke.

SmoothFit pánty
Rovnaká šírka otvorenej chladničky ako zatvorenej. Smoothfit pánty zaisťujú otvorenie dverí bez nábehu. Tým šetria miesto a umožňujú mať chladničku hneď vedľa kuchynskej linky.

ProSmart™ invertorový kompresor
Tichý, úsporný a spoľahlivý. ProSmart ™ invertorový kompresor je tým správnym srdcom chladničky. Oproti štandardnému kompresoru má až 4x tichší chod, spotrebuje menej elektriny a jeho dlhá životnosť zaručuje spoľahlivé fungovanie chladničky po niekoľko rokov.

FastFreeze
Rýchle zmrazenie pre dlhšiu čerstvosť. Zmrazenie FastFreeze šetrne a rýchlo zamrazí potraviny, takže nedôjde k výraznej zmene ich štruktúry. Po rozmrazení sú potraviny chutnejšie a vyzerajú lepšie.


LED osvetlenie
Úsporné a jasné osvetlenie. LED osvetlenie má na rozdiel od klasickej žiarovky jasnejšiu farbu svetla, ale aj nižšiu spotrebu energie, pretože sa nezahrieva.


Možnosť otočenia otvárania dverí
Otočíte dvere a prispôsobíte kuchyni. U chladničiek Beko môžete otočiť smer otvárania dverí jednoduchým prehodením pántov. Chladnička sa tak dá kedykoľvek prispôsobiť inému umiestneniu.