Mora VDP 645GB3

Neohodnotené
Značka: MORA
€139
Skladom (1 ks)

OKAMŽITE K ODBERU. Výpredaj.

Detailné informácie

Podrobný popis

Plynová varná platňa MORA VDP 645 GB3 na čiernom tvrdenom skle spĺňa najvyššie nároky pre varenie na plyne a jednoduchú údržbu. Platňa má 4 plynové horáky o 3 veľkostiach - malý, 2x stredný a veľký a sú osadené poistkami STOP GAS, ktoré Vám zaistia pocit bezpečia. Poistka STOP GAS automaticky zastaví prívod plynu pri náhodnom zhasnutí plameňa horáka. Integrované elektrické zapaľovanie komfortne uložené priamo v jednotlivých gombíkoch je dnes už samozrejmosťou. Stačí stlačiť gombík, následne otočiť a vybraný horák so automaticky zapáli. Horáky sú kryté 4 samostatnými mriežkami, ktoré vymedzujú daný priestor pre varenie.  

Poistka StopGas

Maximálne bezpečie pre varenie

Horáky sú vybavené bezpečnostnými poistkami STOPGAS, ktoré eliminujú samovoľné vypnutie a prípadný únik plynu. Táto poistka automaticky uzavrie prívod plynu pri náhodnom zhasnutí plameňa horáka, napríklad pri pretečení obsahu hrnca alebo prievanu a zaručí vám tak maximálnu bezpečnosť pri varení.

Tvrdené sklo

Elegantný dizajn varnej platne na skle

Veľmi krásny a navyše praktický dizajn plynovej varnej platne na skle sa zaiste stane dominantou vašej pracovnej plochy. Tvrdené sklo je veľmi kvalitný materiál, ktorý je maximálne odolný. Povrch sa ľahko čistí. Ovládanie je prakticky umiestnené a intuitívne.

Integrované zapaľovanie horákov

Bezpečné a pohodlné zapaľovanie horákov

Veľmi praktické je integrované zapaľovanie horákov na paneli varnej platne či v priamo v ovládacom gombíku. Už žiadne hľadanie zápaliek alebo zapaľovačov, stačí len otočiť gombíkom a váš horák sa rozhorí. Bezpečné, ľahké a navyše pohodlné ovládanie vám určite spríjemní vaše varenie.

Parametre produktu

Prevedenie

Prevedenie:

Plynové

Prevedenie povrchu: tvrdené sklo

Rozmery - výška: 8 cm

Rozmery - hĺbka: 50 cm

Ovládanie:

Mechanické

Rozmery - šírka: 58 cm

Napájanie

Odporúčané napájanie: 220 V

Plynové horáky

Počet horákov : 4

Typ mriežky:

Liatinové

Rozdelenie horákov :

Plynové horáky - počet varných zón 4

  • Malý horák: 1
  • Štandardný horák: 2
  • Veľký horák: 1
  • Extra veľký vysokorýchl.horák: 1

Varné zóny:

  • Ľavá predná: 1 800 W
  • Ľavá zadná: 1 800 W
  • Pravá predná: 1 000 W
  • Pravá zadná: 3 000 W

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie