Beko DFS28123X

Neohodnotené
Značka: BEKO
€229
Skladom (2 ks)

OKAMŽITE K ODBERU. Preliačený plech v prednej časti. Poškodenie nemá vplyv na funkčnosť-estetická vada. Originál balenie. Plná záruka.

Detailné informácie

Podrobný popis

10 rokov záruky na motor
10 rokov záruky na ProSmart ™ invertorový motor alebo kompresor. Aby bola predĺžená záruka platná, nezabudnite spotrebič registrovať na beko.sk do 90 dní od zakúpenia.

AquaIntense® rameno

Umyje aj najpripečenejšie zvyšky bez drhnutia
AquaIntense® je súčasťou spodného umývacieho ramena. Je vybavené ďalšími tryskami, ale s vyšším tlakom vody. Vďaka nim dokáže dobre odstrániť aj pripečené zvyšky v pekáči a zaschnuté jedlo na stenách hrnca bez predumývania, bez drhnutia.


ProSmart™ invertorový motor
Tiché, úsporné a spoľahlivé umývanie
ProSmart ™ invertorový kompresor je tým správnym srdcom umývačky. Oproti klasickému motoru má tichší chod, spotrebuje menej elektriny a jeho dlhá životnosť zaručuje spoľahlivé fungovanie umývačky po niekoľko rokov.


Fast+ funkcia
Rýchle umývanie, keď je návšteva za dverami
Ak sa ponáhľate, skráťte si zvolený program. Funkcia Fast + dokáže zrýchliť umývací program až trojnásobne.


InnerClean program
Program pre čistú umývačku
Špeciálne prispôsobený program pre čistenie umývačky odstráni všetky nečistoty a jeho pravidelné používanie predĺži životnosť umývačky.


Kôš Acrobat
Nastaviteľný kôš do 3 výšok
Upravte výšku horného koša pohodlne, bez toho aby ste museli umývačku preusporiadávať. Kôš Acrobat je možné nastaviť do troch rôznych výšok aj vo chvíli, keď je plný riadu. Pomocou stlačení klapky na každej strane uvoľníte aretáciu koša a môžete ho posunúť hore a dole.


Quick&Clean™ / Quick&Shine™
Umyté a usušené za 58 minút
Plnohodnotný program umývačky Beko dokáže umyť a usušiť plnú náplň umývačky za 58 minút. Nie je potrebné robiť žiadne kompromisy medzi množstvom špinavého riadu a dĺžkou umývania. Rýchly program umýva horúcou vodou a aj suší, takže je riad do hodiny pripravený na uloženie.


Príborová priehradka
Pekne umyté príbory a viac miesta
Príborová priehradka poskytuje dostatok priestoru pre rozloženie príborov a drobného riadu a je vybavená aj vlastným sprchovaním. Vďaka priehradke môžete vybrať kôš na príbory zo spodného koša a získate tak ďalšie miesto pre veľké nádoby.