Beko HCA 63640 B

Neohodnotené
Značka: BEKO
€199
Skladom (2 ks)

OKAMŽITE K ODBERU. Poškodenie originálneho obalu. Nový tovar s plnou zárukou, ktorého obal(prepravný kryt, krabica,igelit) bol pri manipulácii poškodený.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nástenný digestor Beko HCA63640B je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál v domácnosti. Pomocou neho si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. Disponuje tromi výkonnostnými stupňami odsávania s elektronickým ovládaním. S digestorom si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína s uhlíkovým filtrom Beko UF-22, ktorý je potrebné zakúpiť zvlášť.

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Dekoračný priestorový digestor má povrchové prevedenie čierne. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou dvoch LED žiaroviek V balení je kovový tukový filter, ktoré sú umývateľné v umývačke riadu.

Automatické vypnutie

Digestor disponuje funkciou automatického vypnutia, ktorá vypne odsávač po 15 minútach od spustenia. Vďaka tejto funkcii môžete opustiť kuchyňu hneď po príprave pokrmu s istotou, že všetky nepríjemné pachy budú odstránené a odsávač sa vypne.

Vlastnosti

Trieda energetickej účinnosti: A 1 motor 3 rýchlosti

Elektronické dotykové ovládanie

  • Maximálny výkon: 632 m³/h.
  • Hlučnosť: 46 - 67 dB
  • Osvetlenie: 2 LED bodové svetlá

1 tukový filte