Hotpoint-Ariston ENTM 182A0 VW

Neohodnotené
€279
Skladom (1 ks)

OKAMŽITE K ODBERU. Poškodenie originálneho obalu. Nový tovar s plnou zárukou, ktorého obal(prepravný kryt, krabica,igelit) bol pri manipulácii poškodený.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vaše potraviny budú odteraz ešte kvalitnejšie a čerstvejšie aj po dlhom skladovaní v chladničke. Postará sa o to špeciálna priehradka FreshZone, ktorou šikovná dvojdverová chladnička HOTPOINT ARISTON ENTM 18220 VW disponuje. Táto jedinečná Fresh zóna zaistí špeciálnu starostlivosť pre rýchlejšie kaziace sa a chúlostivejšie potraviny. Poskytuje im osobitnú starostlivosť, pretože má nižšiu teplotu ako je v iných častiach chladničky. Tak bude mäso, ryby, ovocie či zelenina vždy v dokonalom bezpečí bez toho, aby ste museli tým ovplyvňovať iné skladované potraviny. Suroviny uskladnené v tejto priehradke si zachovajú svoju čerstvosť, trvanlivosť a kvalitu oveľa dlhšie ako v bežnej priehradke. Vyskúšajte ju a určite pocítite ten rozdiel.

Úsporná energetická trieda A+

Ušetrite na nákladoch za energie. Jedinečná dvojdverová chladnička HOTPOINT ARISTON ENTM 18220 VW spadá do úspornej energetickej triedy A+, vďaka ktorej sa môžete navždy rozlúčiť s vysokými účtami za energie. Všetky jej funkcie a výkon sú vytvárané tak, aby využívali len skutočne potrebné množstvo energie bez zbytočného plytvania. Tak nielenže šetríte svoju peňaženku, ale i životné prostredie.

Nízka úroveň hluku

Dvojdverová chladnička HOTPOINT ARISTON ENTM 18220 VW je nielen mimoriadne výkonná a spoľahlivá, ale tiež veľmi tichá. Nikdy vás nebude rušiť nadmerným hlukom, pretože jej max. úroveň hluku dosahuje iba.45 dB. Tak sa nemusíte obávať nepríjemných zvukov a môžete si vychutnať nerušenú atmosféru vo vašej kuchyni.