Beko TSE1423N

Neohodnotené
Značka: BEKO
€139
Skladom (2 ks)

OKAMŽITE K ODBERU. Poškodenie originálneho obalu. Nový tovar s plnou zárukou, ktorého obal(prepravný kryt, krabica,igelit) bol pri manipulácii poškodený.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednodverová chladnička

Jednodverová chladnička Beko TSE1423 s celkovým objemom 130 litrov poskytne dostatok miesta pre uskladnenie všetkých vašich potravín. Vo vnútri chladničky máte k dispozíci 4 sklenené police pre uloženie potravín. Jednu plastovú zásuvku zase využijete na uloženie zeleniny alebo ovocia. Vo dverách chladničky sú rovnako 3 menšie poličky. Chladnička je zaradená do energetickej triedy F, čim znižuje náklady na prevádzku a je šetrnejšia k životnému prostrediu. S ročnou spotrebou len 92 kWh budú vaše náklady ešte nižšie.

Vhodná aj na chatu

Monoklimatická chladnička má jednoduché prevedenie v bielej farbe, ktoré sa dokonale hodí aj do vašej kuchyne. Vďaka jej rozmerom ju môžete mať doma alebo aj na chate. Práve táto chladnička skvele poslúži pre krátkodobejšie uskladnenie potravín aj počas rekreačného pobytu. Praktické zapustené madlo vám nebude nikde prekážať.

Antibakteriálne tesnenie

Tesnenie vo dverách chladničiek je obvykle veľmi náročné udržiavať v čistote, a tak sa stáva ideálnym prostredím pre šírenie baktérií. Chladnička Beko obohatila tesnenie o antibakteriálne látky, ktoré tesnenie udržujú bez choroboplodných zárodkov a tieto látky tiež vytvárajú antibakteriálnu bariéru a tá chráni vnútrajšok chladničky od nežiaducich mikroorganizmov. Prostredie chladničky tak bude pre vaše potraviny klinicky nezávadné.

PARAMETRE PRODUKTU

Základné parametre

Výška: 84 cm iTrieda energ.účinnosti:

F

Celkový čistý objem: 130 L

Ďalšie vlastnosti

Značka:

Beko

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela

Šírka: 54,5 cm

Výška: 84 cm

Hĺbka: 62,5 cm

Hmotnosť: 29 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 37 dB

Energetické údaje iTrieda energ.účinnosti:

F

Ročná spotreba energie: 92 kWh

Klimatická trieda:

SN-T

Dizajn

Celkový čistý objem: 130 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 130 L